Deprecated: Optional parameter $post_id declared before required parameter $tp_widgets_list is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/the-plus-addons-for-elementor-page-builder/widgets_loader.php on line 208

Deprecated: Optional parameter $merge_fields declared before required parameter $mc_cst_tags_value is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/theplus_elementor_addon/includes/plus_addon.php on line 2157

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/upgrade/manager.php on line 62
Program "Moje ciepło" – Instal 3D

Programy dofinansowań

Moje ciepło

Skorzystaj z dotacji ze wsparciem Instal 3d

Program „Moje ciepło” – warunki

„Moje ciepło” to wsparcie finansowe na zakup i montaż pompy ciepła. Program kierowany jest do właścicieli nowych domów jednorodzinnych i działa na terenie całej Polski. Mogą z niego skorzystać właściciele pomp ciepła pracujących w różnych technologiach. Dotacja „Moje ciepło” obejmuje:

  • zakup i montaż gruntowej pompy ciepła,
  • zakup i montaż pompy ciepła typu powietrze-powietrze,
  • zakup i montaż pompy ciepła powietrze-woda.

Ważna jest konieczność zamiany nieefektywnego źródła ogrzewania na ekologiczne, np. pompę ciepła. Pompa ciepła powinna być również odpowiedniej klasy efektywności energetycznej.

Program „Moje Ciepło” – zdobądź dofinansowanie

Budujesz dom i chcesz od razu zamontować w nim ekologiczne rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła? Skorzystaj z dofinansowania – możesz otrzymać nawet 21 000 zł.

Program „Moje Ciepło” funkcjonuje do końca 2026 roku a budżet na jego realizację to aż 600 000 000 zł.

Jak najłatwiej otrzymać dotację? Zgłoś się do nas. Wypełnimy i złożymy wniosek w Twoim imieniu, zajmiemy się także wszystkimi formalnościami. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni wariant pompy ciepła, dostarczymy ją, zamontujemy i przygotujemy do działania.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy do Ciebie

Kto może skorzystać z dofinansowania w ramach programu „Moje Ciepło”?

Beneficjentem programu może zostać osoba fizyczna, która jest właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego nowego budynku mieszkalnego. Budynek powinien mieć podwyższony standard energetyczny. Program funkcjonuje bez progów dochodowych – dofinansowanie przysługuje Ci niezależnie od uzyskiwanych dochodów.

Budynek, w którym montowana jest pompa ciepła, powinien być nowy, przez co rozumiemy, że w dniu składania wniosku o dofinansowanie nie złożono zawiadomienia o zakończeniu budowy lub wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Co istotne, wnioskodawcą o dotację powinna być osoba, która została wskazana w pozwoleniu na budowę (lub zgłoszeniu budowy).

„Moje Ciepło” – wysokość dofinansowania

Dofinansowanie ma formę dotacji, która pokrywa 30 lub 45% wydatków kwalifikowanych – maksymalnie 21 000 zł. Wysokość dotacji zależy od technologii pompy ciepła montowanej w budynku oraz od sytuacji rodzinnej wnioskującego. Wyższy pułap dofinansowania przysługuje posiadaczom karty dużej rodziny. Szczegółowe zasady przyznawania środków znajdziesz w tabeli:

Rodzaj pompy ciepła Typ Maksymalne procentowe dofinansowanie Maksymalne procentowe dofinansowanie dla beneficjentów z kartą Dużej Rodziny Maksymalna kwota dotacji
gruntowa nie dotyczy do 30% do 45% 21.000 zł
powietrzna powietrze-powietrze w systemie centralnym do 30% do 45% 7.000 zł
powietrzna powietrze-woda do 30% do 45% 7.000 zł

„Moje Ciepło” – jakie dokumenty?

Do wniosku trzeba dołączyć określony zestaw dokumentów. Pamiętaj, że W Twoim imieniu możemy zająć się wszystkimi formalnościami. Dokumenty, które będą potrzebne, to między innymi:

  • pozwolenie na budowę/zgłoszenie budowy,
  • charakterystyka energetyczna budynku/świadectwo charakterystyki energetycznej,
  • faktura za zakup pompy ciepła (lub inny równorzędny dokument),

A także inne dokumenty, w zależności od indywidualnej sytuacji beneficjenta. Może być to na przykład dokumentacja geologiczna w przypadku gruntowej pompy ciepła.

Jeśli budujesz nowy dom, skorzystaj z dofinansowania w programie „Moje Ciepło”. Warto to zrobić, zwłaszcza że program funkcjonuje bez progów dochodowych i w praktyce może skorzystać z niego większość osób budujących nowy dom.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać ofertę dopasowaną do Twojego domu? Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

A
B

Chcesz wiedzieć ile zaoszczędzisz dzięki ekologicznej energii?

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Zadzwoń na infolinię +48 570 100 635 lub

Zostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Polityką prywatności Instal3D i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Polityka prywatności

Deprecated: Return type of Elementor\Core\Logger\Items\Base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/logger/items/base.php on line 46