Deprecated: Optional parameter $post_id declared before required parameter $tp_widgets_list is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/the-plus-addons-for-elementor-page-builder/widgets_loader.php on line 208

Deprecated: Optional parameter $merge_fields declared before required parameter $mc_cst_tags_value is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/theplus_elementor_addon/includes/plus_addon.php on line 2157

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/upgrade/manager.php on line 62
Pompa ciepła Dzierżoniów – montaż, serwis, instalacja

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Pompa ciepła Dzierżoniów

Zadbaj o swój portfel i planetę

Pompa ciepła w Dzierżoniowie – oferta Instal 3d

Jeśli chcesz płacić mniej za energię i zamienić swój stary kocioł na wydajne, bezobsługowe i nowoczesne urządzenie, wybierz pompę ciepła. W Dzierżoniowie prowadzimy kompleksowe usługi sprzedaży, montażu i serwisowania tych urządzeń. Mieszkańcy miasta i regionu mogą również skorzystać z dofinansowania na zakup pompy. Zgłoś się do nas, a zdobędziemy w Twoim imieniu najwyższą dostępną kwotę.

Nasze rozwiązania kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz firm działających w branży przemysłowej. Montujemy instalacje w halach produkcyjnych, hotelach, sklepach i różnego typu miejscach użyteczności publicznej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy do Ciebie

Sprzedaż i montaż pomp ciepła w Dzierżoniowie
– co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomożemy wybrać odpowiednią pompę ciepła

przeanalizujemy projekt, wyliczymy zapotrzebowanie na ciepło i zaproponujemy najlepiej dopasowane rozwiązanie.

Przeprowadzimy instalacje

montaż pomp ciepła w Dzierżoniowie i okolicznych miejscowościach obejmuje dostarczenie urządzeń, instalację i przygotowanie do działania.

Pomożemy w dofinansowaniu

nasi eksperci przeanalizują dokumenty i programy dostępne w Dzierżoniowie, złożą wniosek i zadbają, abyś mógł lub mogła otrzymać najwyższą kwotę. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Instal 3d w Dzierżoniowie to także serwis pomp ciepła 24h. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie działania swojej pompy, potrzebujesz przeglądu lub naprawy – możesz na nas liczyć o każdej porze.

pompa ciepła zewnętrzna

Dlaczego warto?

Pompa ciepła wykorzystuje energię, która jest dostępna w otoczeniu za darmo. Jej eksploatowanie nie niszczy środowiska – pompa ogrzewa budynek i wodę użytkową, wytwarzając energię z powietrza atmosferycznego lub wód gruntowych. Niektóre rodzaje pomp mogą pełnić dodatkowo funkcję klimatyzacji w lecie.

Wśród najważniejszych zalet pomp ciepła możemy wymienić:

Urządzenia najwyższej klasy energetycznej

Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami nowoczesnych urządzeń. Pompy ciepła dostępne w Dzierżoniowie charakteryzują się klasą energetyczną A+++, co oznacza, że spełniają najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa. Świadczą więc o klasie energetycznej budynku oraz uprawniają do wnioskowania o najwyższe kwoty dofinansowania w różnego rodzaju programach.

Pompy ciepła, które sprzedajemy w Dzierżoniowie to także możliwość integracji z fotowoltaiką – w takim wariancie pompa ciepła działa praktycznie bezkosztowo. Rozwiązania te to także redukcja emisji dwutlenku węgla – pomagają zmniejszyć emisję CO2, co jest korzystne dla środowiska i wspiera globalne cele dotyczące zmian klimatycznych.

Chcesz wiedzieć, ile zaoszczędzisz dzięki pompie ciepła?

Przekonaj się, jak pompa ciepła poprawi Twój domowy budżet. Niech podwyżki cen energii nie będą już Twoim problemem!

 

Pompy ciepła Dzierżoniów – współpracujemy z najlepszymi

W Dzierżoniowie oferujemy pompy ciepła najwyższej klasy energetycznej od producentów będących liderami w dostarczaniu nowoczesnych technologii energetycznych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric – jednego z globalnych liderów branży, a także partnerami takich producentów jak:

immergas logo
brotje logo
york logo

Różne rodzaje pomp ciepła – oferta dla Dzierżoniowa

Nasi klienci w Dzierżoniowie najchętniej wybierają pompy ciepła, które pozyskuję energię z powietrza atmosferycznego. To najbardziej uniwersalne, możliwe do instalacji prawie wszędzie rozwiązania. Ich ogromną zaletą jest fakt, że mogą ogrzewać cały budynek, a także wodę użytkową. Są też bardzo efektywne energetycznie – wytwarzają znacznie więcej energii, niż potrzebują do swojego działania.

W Dzierżoniowie montujemy pompy ciepła:

  • Pompy ciepła Powietrze-Powietrze, które pobierają ciepło z zewnętrznego powietrza i przekazują je do wnętrza budynku.
  • Pompy ciepła Powietrze-Woda – w tym wariancie energia wytworzona z pobranego powietrza zostaje przekazana do wody w systemie ogrzewania centralnego.
pompa ciepła zewnętrzna

Sprawdź również nasze pozostałe rozwiązania OZE – nasza oferta to między innymi fotowoltaika, hydraulikaklimatyzacja i rekuperacja. Oferujemy rozwiązania dla domu, firmy i przemysłu.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać ofertę dopasowaną do Twojego domu? Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

A
B

Chcesz wiedzieć ile zaoszczędzisz dzięki ekologicznej energii?

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Zadzwoń na infolinię +48 570 100 635 lub

Zostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Polityką prywatności Instal3D i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Polityka prywatności

Deprecated: Return type of Elementor\Core\Logger\Items\Base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/logger/items/base.php on line 46