Deprecated: Optional parameter $post_id declared before required parameter $tp_widgets_list is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/the-plus-addons-for-elementor-page-builder/widgets_loader.php on line 208

Deprecated: Optional parameter $merge_fields declared before required parameter $mc_cst_tags_value is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/theplus_elementor_addon/includes/plus_addon.php on line 2157

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/upgrade/manager.php on line 62
Pompa ciepła Nysa – montaż, serwis, instalacja

Oszczędzaj na ogrzewaniu

PompA ciepła Nysa

Zadbaj o swój portfel i planetę

Pompa ciepła w Nysie – oferta Instal 3d

Naszym klientom w Nysie i okolicach oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży i instalacji pomp ciepła. Jeśli chcesz zamienić swój stary piec na nowe, ekologiczne rozwiązanie – jesteś we właściwym miejscu.

Pompy ciepła w Nysie możesz kupić z dofinansowaniem w programie „Czyste Powietrze”. Środki możesz też zdobyć, korzystając z innych programów realizowanych w województwie opolskim. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe środki, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci na każdym etapie – sprawdzimy dostępność, złożymy wniosek i zagwarantujemy uzyskanie najwyższej dostępnej kwoty dla pompy ciepła, którą wybierzesz.

W programie „Czyste Powietrze” w Nysie najwyższe dostępne kwoty dofinansowania to nawet 135 00 zł.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy do Ciebie

Sprzedaż i montaż pomp ciepła w Nysie
– co możemy dla Ciebie zrobić?

Doradzimy na każdym kroku

przeanalizujemy projekt, wyliczymy zapotrzebowanie na ciepło i zaproponujemy najlepiej dopasowane rozwiązanie.

Przeprowadzimy proces instalacji

montaż pomp ciepła w Nysie i okolicznych miejscowościach obejmuje dostarczenie urządzeń, instalację i przygotowanie do działania.

Zorganizujemy dofinansowanie

nasi eksperci przeanalizują dokumenty i programy dostępne w Nysie, złożą wniosek i zadbają, abyś mógł lub mogła otrzymać najwyższą kwotę. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Nasze usługi w Nysie obejmują kompleksowy serwis pomp ciepła – 24 godziny na dobę. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz przeglądu, naprawy lub jakiejkolwiek konsultacji związanej z Twoją instalacją.

Co zyskujesz, kupując pompę ciepła?

  • Sporo oszczędzasz – pompy ciepła wykorzystują energię, którą środowisko udostępnia nam za darmo, dlatego Twoje rachunki wyraźnie się obniżą. Koszty użytkowania pompy są niewielkie, dlatego cała inwestycja może zwrócić się nawet w kilka lat.
  • Zyskujesz niezależność – od zmieniających się cen węgla i innych paliw stałych, a także od ich dostępności. Energia odnawialna jest zawsze do Twojej dyspozycji. Pompa ciepła zwalnia Cię też z konieczności zamawiania paliwa, jego rozładunku i przechowywania.
  • Bezobsługowe działanie pompy ciepła przez cały czas automatycznie utrzymują zadaną temperaturę – Ty nie musisz nic robić.
  • Dbasz o bezpieczeństwo – pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania, które działają bez wytwarzania otwartego ognia. Eliminuje to ryzyko pożaru, poparzenia, czy zatrucia tlenkiem węgla.

Pompy ciepła w najwyższej klasy energetycznej

Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami nowoczesnych urządzeń. Pompy ciepła dostępne w Nysie charakteryzują się klasą energetyczną A+++, co oznacza, że spełniają najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa. Świadczą więc o klasie energetycznej budynku oraz uprawniają do wnioskowania o najwyższe kwoty dofinansowania w różnego rodzaju programach.

Pompy ciepła, które sprzedajemy w Nysie to także możliwość integracji z fotowoltaiką – w takim wariancie pompa ciepła działa praktycznie bezkosztowo. Rozwiązania te to także redukcja emisji dwutlenku węgla – pomagają zmniejszyć emisję CO2, co jest korzystne dla środowiska i wspiera globalne cele dotyczące zmian klimatycznych.

Chcesz wiedzieć, ile zaoszczędzisz dzięki pompie ciepła?

Przekonaj się, jak pompa ciepła poprawi Twój domowy budżet. Niech podwyżki cen energii nie będą już Twoim problemem!

 

Pompy ciepła Nysa – współpracujemy z najlepszymi

W Nysie oferujemy pompy ciepła najwyższej klasy energetycznej od producentów będących liderami w dostarczaniu nowoczesnych technologii energetycznych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Mitsubishi Electric – jednego z globalnych liderów branży, a także partnerami takich producentów jak:

immergas logo
brotje logo
york logo

Jaką pompę ciepła wybrać?

Nasi klienci w Nysie chętnie wybierają powietrzne pompy ciepła  – które wytwarzają energię z wykorzystaniem powietrza atmosferycznego. Takie pompy można zamontować w praktycznie każdej lokalizacji, ponieważ wszędzie mamy dostęp do tego zasobu.

Powietrzne pompy ciepła mogą kontrolować temperaturę w domu, a także podgrzewać wodę użytkową. Dodatkowo można je zintegrować z różnymi typami instalacji – także z fotowoltaiką (co pozwala na jeszcze większe oszczędności). W takiej sytuacji pompa ciepła funkcjonuje praktycznie bezkosztowo.

pompa ciepła

Nie tylko pompy ciepła – sprawdź w nasze rozwiązania OZE

Instal 3d w Nysie to różnego to pompy ciepła, ale też inne rozwiązania niskoemisyjne. Możemy zaoferować Ci fotowoltaikęklimatyzacjęrekuperację, zająć się hydrauliką lub pomóc Ci we wdrożeniu niestandardowych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie energetyczne.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami i podmiotami branży przemysłowej. Realizujemy projekty dla małych gospodarstw domowych i rozbudowanych obiektów komercyjnych. Na naszej stronie możesz zapoznać się z naszymi realizacjami.  Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać ofertę dopasowaną do Twojego domu? Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

A
B

Chcesz wiedzieć ile zaoszczędzisz dzięki ekologicznej energii?

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Zadzwoń na infolinię +48 570 100 635 lub

Zostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Polityką prywatności Instal3D i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Polityka prywatności

Deprecated: Return type of Elementor\Core\Logger\Items\Base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/logger/items/base.php on line 46