Deprecated: Optional parameter $post_id declared before required parameter $tp_widgets_list is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/the-plus-addons-for-elementor-page-builder/widgets_loader.php on line 208

Deprecated: Optional parameter $merge_fields declared before required parameter $mc_cst_tags_value is implicitly treated as a required parameter in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/theplus_elementor_addon/includes/plus_addon.php on line 2157

Deprecated: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/upgrade/manager.php on line 62
Pompa ciepła Wrocław – montaż, serwis, instalacja

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Pompa ciepła Wrocław

Zadbaj o swój portfel i planetę

Pompa ciepła we Wrocławiu - oferta Instal 3d

Naszym klientom we Wrocławiu i okolicach oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem pomp ciepła. Nie tylko sprzedajemy i instalujemy wybrane rozwiązania, ale doradzamy i pomagamy w zdobyciu dofinansowania. Zgłoś się do nas, a wszystkim zajmiemy się w Twoim imieniu.

Pompy ciepła pozwalają bezkosztowo wykorzystać energię oferowaną nam przez naturę. Jednocześnie pozwolą Ci żyć zdrowiej, bezpieczniej i oszczędniej.

Zostaw kontakt,
oddzwonimy do Ciebie

Co możemy Ci zaoferować we Wrocławiu?

Sprzedaż pomp ciepła uznanych producentów

jesteśmy partnerami najbardziej uznanych światowych marek, między innymi Mitsubishi Electrics, Immergas, Brotje, czy York.

Montaż
i przygotowanie do użytkowania

zapewnimy Ci montaż i kompletne przygotowanie do działania.

Pozyskanie dofinansowania

sprawdzimy, czy przysługują Ci dodatkowe środki, oraz złożymy w Twoim imieniu wniosek (w ramach najpopularniejszego programu Czyste Powietrze, ale także innych). 

Doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie

zapoznajemy się z budynkiem/projektem, liczymy zapotrzebowanie na ciepło, uwzględniając wszystkie parametry, aby maksymalnie efektywnie dopasować pompę do Twoich potrzeb. 

Prowadzimy także serwis pomp ciepła we Wrocławiu – 24 godziny na dobę. Zadbamy o regularną konserwację Twojej pompy i pomożemy w przypadku ewentualnej awarii.

pompa ciepła zewnętrzna

Kupując pompy ciepła, wiele zyskujesz!

Nowoczesne pompy ciepła to szereg zalet, które – bez słów przesady – mogą poprawić jakość życia całej rodziny, a także sporo zaoszczędzić. Nasza oferta we Wrocławiu obejmuje sprawdzone, uznane na rynku rozwiązania, wykorzystujące najnowsze technologie. 

Wśród najważniejszych zalet pomp ciepła możemy wymienić: 

Pompy ciepła z dofinansowaniem we Wrocławiu – zdobędziemy je dla Ciebie!

Koszt eksploatacji pompy ciepła to duża oszczędność dla domowego budżetu, jednak zakup i montaż urządzenia wiąże się z pewną inwestycją. W całej Polsce istnieją programy zachęcające do wymiany kotłów węglowych na nowoczesne, niskoemisyjne rozwiązania. Nie inaczej jest we Wrocławiu – pompę ciepła możesz kupić między innymi z dofinansowaniem w ramach programu Czyste Powietrze. Najwyższa dostępna kwota to nawet 135 000 zł.

Zgłoś się do nas, a pomożemy CI zdobyć najwyższe dostępne dofinansowanie – złożymy w Twoim imieniu wniosek i przygotujemy wszystkie dokumenty. Ponieważ oferujemy urządzenia najwyższej klasy energetycznej (A+++), możesz wnioskować z nami o najwyższe dostępne kwoty.

Interesuje Cię montaż pompy ciepła we Wrocławiu?
Sprawdź, ile zaoszczędzisz!

Oszczędności związane z pompami ciepła to konkretne liczby. W Twoim portfelu po każdym roku eksploatacji może zostać spora część gotówki. Ile dokładnie możesz zaoszczędzić? Wiele zależy od wybranej technologii, wielkości budynku i lokalizacji. 

Pompy ciepła Wrocław – tylko najlepsi producenci

Śledzimy rynek nowoczesnej energetyki i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Współpracujemy jedynie z producentami oferującymi najlepsze rozwiązania i jakościowy serwis. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich marek jak Mitsubishi Electric, De Dietrich, Immergas, Brotje czy York.

immergas logo
brotje logo
york logo

Dzięki naszej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu jesteśmy gotowi doradzić najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jeśli jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła – skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji i pomogą dobrać odpowiednią opcję dla Twojego projektu.

Kompleksowe instalacje grzewcze Wrocław – połącz różne rozwiązania OZE

Ponieważ pompy ciepła mogą wykorzystywać energię elektryczną z odnawialnych źródeł, ich eksploatacja może być związana z niższą emisją dwutlenku węgla, a także tańsza. Najszybszy zwrot z inwestycji w pompy ciepła dotyczy właśnie sytuacji, gdy pozyskujesz energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej, a dom i wodę ogrzewasz pompą ciepła. We Wrocławiu montujemy oba te rozwiązania, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Możemy zaopiekować się Twoją instalacją grzewczą we Wrocławiu kompleksowo – od przygotowania projektu, przez wybór rozwiązań, aż po montaż, konfigurację i serwis.

Kompleksowe instalacje grzewcze Wrocław – połącz różne rozwiązania OZE

Ponieważ pompy ciepła mogą wykorzystywać energię elektryczną z odnawialnych źródeł, ich eksploatacja może być związana z niższą emisją dwutlenku węgla, a także tańsza. Najszybszy zwrot z inwestycji w pompy ciepła dotyczy właśnie sytuacji, gdy pozyskujesz energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej, a dom i wodę ogrzewasz pompą ciepła. We Wrocławiu montujemy oba te rozwiązania, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Możemy zaopiekować się Twoją instalacją grzewczą we Wrocławiu kompleksowo – od przygotowania projektu, przez wybór rozwiązań, aż po montaż, konfigurację i serwis.

pompa ciepła zewnętrzna

Jakie rodzaje pomp ciepła instalujemy?

Najpopularniejszy i najchętniej wybierany wariant pompy ciepła to pompa pobierająca energię z powietrza (pompa powietrzna). Jej ogromną zaletą jest uniwersalność – można ją zamontować w niemal każdej lokalizacji. To również rozwiązanie relatywnie proste w montażu i – w ujęciu długoterminowym – niedrogie.

We Wrocławiu montujemy dwa rodzaje pomp powietrznych:

Pompy ciepła Powietrze-Woda, które czerpią ciepło z powietrza na zewnątrz budynku i przekazują je do wody w systemie ogrzewania centralnego. Składają się z jednostki zewnętrznej, która pobiera ciepło z zewnątrz, i jednostki wewnętrznej, która przekazuje ciepło do wody. Pozwalają ogrzewać wodę w systemach centralnego ogrzewania (obsługują także ogrzewanie podłogowe), oraz pozwalają otrzymać ciepłą wodę użytkową. 

Najważniejsze zalety:

Z kolei pompy ciepła Powietrze-Powietrze czerpią ciepło z powietrza zewnętrznego i przekazują je do powietrza wewnętrznego. Składają się z jednostki zewnętrznej, która pobiera ciepło z zewnątrz, i jednostki wewnętrznej (lub jednostek), która oddaje ciepło do wnętrza budynku. Ich najważniejszą funkcją jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń mieszkalnych, komercyjnych lub przemysłowych. Często stosowane w systemach klimatyzacyjnych z funkcją pompy ciepła. 

Najważniejsze zalety:

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać ofertę dopasowaną do Twojego domu? Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

A
B

Chcesz wiedzieć ile zaoszczędzisz dzięki ekologicznej energii?

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Zadzwoń na infolinię +48 570 100 635 lub

Zostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Polityką prywatności Instal3D i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Polityka prywatności

Deprecated: Return type of Elementor\Core\Logger\Items\Base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/logger/items/base.php on line 46