Deprecated/home/jqbpdsaglq/domains/instal3d.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor/core/upgrade/manager.php62
Pompy ciepła 🔥 profesjonalny montaż – Instal 3d

Pompy ciepła

Oszczędzaj na ogrzewaniu

Zadbaj o swój portfel i planetę

Pompa ciepła – pierwszy krok do niezależności energetycznej i bezpieczeństwa

Zostaw kontakt,
oddzwonimy do Ciebie

Chcesz obniżyć koszty ogrzewania i zrezygnować z uciążliwego kotła na paliwa stałe? Pompy ciepła pozwalają wykorzystać energię, którą środowisko udostępnia nam za darmo. Wystarczy po nią sięgnąć, by żyć zdecydowanie oszczędniej, zdrowiej i bezpieczniej.

Pompa ciepła może pracować przez cały rok, działa automatycznie i nie wymaga codziennej czasochłonnej obsługi, tak jak tradycyjne kotły. To czysta energia, którą ogrzejesz dom bez żadnego wysiłku. Zakup szybko się zwraca, a ogromna liczba osób może kupić pompy ciepła z dużym dofinansowaniem. Pompy eliminują problem smogu, który ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, nie zużywają paliw kopalnych i cechują się najwyższym bezpieczeństwem. 

Co zyskasz, inwestując w pompę ciepła?

oszczędność

Koszty eksploatacji pompy są niewielkie, dlatego zwrot z inwestycji możliwy jest nawet po kilku latach.

Ekologia

Systemy te generują znacznie mniejsze emisje CO2 w porównaniu do tradycyjnych kotłów.

komfort cieplny

Pompy ciepła zapewniają równomierną dystrybucję ciepła w pomieszczeniach.

niezależność energetyczna

Dzięki pompom ciepła, można uniezależnić się od zmienności cen paliw kopalnych.

Pamiętaj, że koszty eksploatacji możesz zmniejszyć jeszcze bardziej, integrując pompy ciepła z innymi rozwiązaniami OZE, takimi jak fotowoltaika.

Zdobędziemy dla Ciebie najwyższe dostępne dofinansowanie

Najwyższy poziom dofinansowania w programie Czyste Powietrze to aż 135 000 zł. Nasi eksperci doradzą, jak uzyskać najwyższą dostępną dotację, a także złożą i rozliczą za Ciebie wniosek. Zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu.

W Instal 3d oferujemy pompy ciepła o najwyższej klasie energetycznej: A+++. To urządzenia, które pozwalają otrzymać najwyższą dotację w programie Czyste Powietrze (a także w innych programach finansujących, w których klasa energetyczna odgrywa istotną rolę).

Dlaczego Instal 3d?

DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy tylko profesjonalnych, certyfikowanych instalatorów.

Profesjonalne wykonanie

Dbamy o estetykę wykonania.

Serwis 24 h

W razie potrzeby świadczymy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Mamy też swój magazyn części zamiennych.

Terminowość

Wspólnie ustalamy termin montażu i trzymamy się harmonogramu.

Chcę zamontować pompę ciepła – od czego zacząć?

Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego urządzenia oraz jego dostawcy. Możemy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie całego procesu. Ponieważ mamy ogromne doświadczenie na rynku nowoczesnych energii, oferujemy nie tylko sprzedaż pomp ciepła, ale też:

Wszystkim zależy, żebyśmy oddychali czystszym powietrzem, dlatego na polskim rynku funkcjonują programy dofinansowujące. Pomożemy Ci odnaleźć się w przepisach i złożymy wniosek o dodatkowe pieniądze na zakup pompy ciepła.

Dobierzemy najlepsze dostępne w Twoim budżecie urządzenia i rozwiązania. Zapytamy o Twoje oczekiwania i przygotujemy indywidualny projekt.

Nie wiesz, jaki rodzaj pompy ciepła będzie odpowiedni dla Ciebie i którą technologię wybrać? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zadzwoń lub napisz już teraz.

Oferujemy kompletną usługę montażu i podłączenia. Zostawimy u Ciebie sprzęt w pełni gotowy do działania.

Usługi Instal 3d to także serwis 24h i konserwacja – dbamy o to, by Twoja pompa ciepła działała bez zakłóceń przez wiele lat. Oferujemy usługi serwisowe, konserwacyjne i jeśli zajdzie taka potrzeba – związane z naprawą urządzeń.

Jak szybko zwróci się inwestycja w pompy ciepła?

Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć potencjalne oszczędności związane z pompą ciepła, udostępniamy kalkulator kosztów i oszczędności. Dzięki niemu możesz obliczyć szacunkowe koszty zakupu, instalacji i eksploatacji pompy ciepła oraz porównać je z kosztami korzystania z tradycyjnego systemu grzewczego.

Jak działa pompa ciepła i jaki rodzaj wybrać?

Pompa ciepła pobiera energię z otoczenia – powietrza, gleby lub wód gruntowych Najczęściej spotykanym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są pompy, które pozyskują energię z powietrza – można je zamontować niemal wszędzie.

Naszym klientom oferujemy dwa rodzaje pomp ciepła:

Pompy Ciepła Powietrze-Woda.

Pracują one poprzez pobieranie ciepła z powietrza atmosferycznego na zewnątrz i przekazywanie go do systemu grzewczego wewnątrz budynku. Są efektywne w różnych warunkach klimatycznych i pozwalają na oszczędność energii. Ich najważniejsze zalety, to:

Pompy ciepła Powietrze-Powietrze (klimatyzacja).

Wykorzystują ciepło z powietrza zewnętrznego i przekazują je bezpośrednio do pomieszczeń. Są najbardziej efektywne w umiarkowanych warunkach klimatycznych. Ich najważniejsze zalety, to:

Ze względu na korzystną cenę, cichą pracę i uniwersalne zastosowanie, wariant Powietrze-Woda jest najchętniej wybieranym rodzajem pompy ciepła. 

Pompa ciepła stanowi efektywne i ekologiczne rozwiązanie do jednoczesnego ogrzewania domu i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Oferujemy pompy ciepła uznanych producentów

Śledzimy rynek nowoczesnej energetyki i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Współpracujemy jedynie z producentami oferującymi najlepsze rozwiązania i jakościowy serwis. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich marek jak Mitsubishi Electric, De Dietrich, Immergas, Brotje i wielu innych.

immergas logo
brotje logo
york logo

Nie tylko pompy ciepła – w czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Jeśli chcesz mieszkać lub prowadzić firmę w energooszczędnym, tanim w utrzymaniu i bezpiecznym dla środowiska budynku, sprawdź pozostałe kategorie naszej oferty. Zaprojektujemy i zamontujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną, klimatyzację, rekuperację, czy hydraulikę.

Z przedsiębiorcami współpracujemy również w systemie zaprojektuj i wybuduj. Napisz lub zadzwoń do nas już teraz po więcej szczegółów. 

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej lub poznać ofertę dopasowaną do Twojego domu? Zostaw swój numer, a my oddzwonimy.

A
B

Chcesz wiedzieć ile zaoszczędzisz dzięki ekologicznej energii?

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Zadzwoń na infolinię +48 570 100 635 lub

Zostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i wszystko wyjaśni.

Potwierdzam, że zapoznałem (-am) się z Polityką prywatności Instal3D i wyrażam zgodę na kontakt w celu przedstawienia oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
Polityka prywatności
: version_compare(): Passing null to parameter #2 ($version2) of type string is deprecated in on line